Obchodování je to co mně baví. S prokazatelnými výsledky se mu věnuji v různých oborech téměř třicet let. Mám rád výzvy. Je skvělé poznávat nové lidi a přinášet jim nejlepší řešení.

Proč vsadit zrovna na mně? Jsem si vědom, že člověk nekupuje ani neprodává nemovitost každý den. Pro mnohé z nás je to jeden z velkých životních kroků. Proto ke každému případu přistupuji vždy s maximální zodpovědností a stoprocentním  nasazením. 

PROFESIONALITA

Za roky praxe už mám dokonale zvládnuté umění konverzace a obchodu. Při každém jednání se snažím vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Svou přirozeně výřečnou povahu ve svém povolání zúročím dokonale.

UPŘÍMNOST

S každým jednám narovinu. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlím vám, kolik je reálné za vaši nemovitost dostat. Nečekejte ode mě žádné finty a triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.

VYJEDNÁVÁNÍ

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi někdo svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, dosáhnu nejlepších výsledků.

SPOLEHLIVOST

Vždy dodržím slovo a je možné se na mě spolehnout.

" Spokojený zákazník je nelepší obchodní strategieů Michael Leboeuf, americký spisovatel

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události hodně náročné na emoce, a dokážu se tomu plně přizpůsobit.

 

Pokud máte dotaz, potřebujte odhad nemovitosti nebo jen nezávaznou konzultaci, neváhejte se na mě obrátit. 

*
*
*
phone: